• Şule Arslan

FİZİKSEL VE ZİHİNSEL PERFORMANSIMI NASIL ARTIRABİLİRİM?

En son güncellendiği tarih: 20 Oca 2019

Fiziksel ve zihinsel süreçler beslenme durumu ile yakından ilişkilidir. Uyku ve hafıza problemleri, odaklanma güçlükleri, dikkat dağınıklığı sorunları, zamanlama sıkıntısı ve hiperaktivite gibi sorunlar genellikle yaşam tarzında yapılan iyileştirmelerle giderilmektedirler. Bizler, beslenme programlarınıza size en uygun enerji, protein, karbonhidrat ve yağ miktarlarını yerleştirmenin yanında, ihtiyacınız olan antioksidanları, vitaminleri ve daha pek çok mikro besin maddesini diyetinize ekliyoruz.

Fiziksel ve zihinsel performansınızı eş zamanlı geliştirebilirsiniz.

Ayrıca, sağlam kafanın sağlam vücutta bulunacağını biliyor ve bu doğrultuda ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkartacak olan toplumumuzun, fiziksel ve zihinsel olarak dinç kalabilmek için iyi beslenmesinin yanında kişilerin kendilerine en uygun fiziksel aktiviteyi hayatlarına yerleştirmesi gerektiğinin bilincindeyiz.


Bu sebeple, bireylere optimum sağlık düzeyine ulaşabilmeyle birlikte, zihinsel ve fiziksel performansı en üst noktaya taşıyabilmek için, bilimsel bilgi ışığında kendi genetik şifrelerine göre oluşturulmuş tamamen kendilerine özel olarak hazırlanmış bir yaşam planı sunmaktayız.


Genetik Zayıflama Paketleri: NextGen Diet & NextGen Diet Plus

7 görüntüleme